trende

Antioksidant Fluid+Serum

Atache Antioksidant Fluid+Serum

Ürün Kullanımı :Gece Serumu
Uygun Cilt Tipleri :Hassas Ciltler Dışında Tüm Cilt Tipleri
Profesyonel Sunum :
Ev Ürün Sunum :15ml Serum + 30ml Active Fluid
Saf C Vitamini, E Vitamini, Lipoik Asit Serum

Saf C vitaminin antioksidan gücü, E vitamini ve lipoik asit kombinasyonuyla artar, böylece tüm hücreler oksidasyona karşı korunur. C Vital serum cilt tipine bağlı olarak farklı faydar sunar. Hızla emilir ve anında parlatma etkisi vardır.

İçerik Bilgisi

Saf Stabil C Vitamini : C vitamini veya askorbik asit her zaman serbest radikallere ve güneş ışınlarına maruz kalan ve böylece cildin yaşlanmasını yavaşlatan hücrelerde DNA’ ya zarar gelmesini önleyen güçlü antioksidandır. İnce çizgileri ve kırışıkları azaltır, tahriş etmeden aydınlatır. Kolajen oluşumunu destekler.

E Vitamini : E vitamini lipit seviyesinde ki hücre zarlarının oksidasyonuna karşı aktif bir koruyucudur. Kendi başına güçlü bir antioksidandır ancak C vitamini ve Lipoik Asit gibi diğer antioksidanlarla birleştiğinde etkisi artar. Cilt elastikiyetini artırır, kırışıklıkları azaltır.

Lipoik Asit : Evrensel antioksidandır hem hidrofilik hem hidrofobik özelliklere sahiptir, bu da hücrenin herhangi bir bölgesinde serbest radikalleri ortadan kaldırabileceği anlamına gelir. Cilt bariyerini güçlendirir ve pigmentasyonu önler.

Gece Normal ve Kuru Cilt: 2 damla serum + 3 damla aktif sıvı

Gece Karma ve Yağlı Cilt: 1 damla serum + 2 damla aktif sıvı

Temiz cilde nazikçe masaj yaparak uygulanır.

Whatsapp
Divamed Kozmetik
Divamed Kozmetik
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?