trende

Atache Cellu – Attack

Ürün Kullanımı :Emülsiyon
Uygun Cilt Tipi :Tüm Cilt Tipleri
Profesyonel Sunum :
Ev Ürünü Sunum :200ml
Selülit Giderici Pürüzsüzleştirici Emilsüyon

İçeriğindeki selülit giderici Palmaria extresi ve sıkılaştırıcı jojoba yağı sayesinde cildi sıkılaştırır ve elastikiyetini artırır. Ciltteki bölgesel sorunlu dokuların hacmini küçültür. Sürekli kullanımla birlikte, ciltteki ödemi azaltmaya cilt yüzeyini düzgünleştirmeye ve pürüzlü görünümün giderilmesine yardımcı olmaktadır. Ciltteki selülit uzun süreli ve etkin şekilde yok olmasını sağlar. Cilt anında daha yumuşak bir yapıya ve kadifemsi bir görünüme kavuşur. Cildin daha düzgün ve pürüzsüz bir dokuya sahip olmasına yardımcı olur.

İçerik Bilgisi

GPalmaria Ekstresi (Kırmızı Yosun Özü) : Melanin üretimini bloke eder. Antioksidan özelliğiyle cilde zarar veren toksinleri uzaklaştırır. Nem oranını dengeler. Cildi güzelleştirir.

V- Tonic : Doğal yağların bir kokteylidir. Anında ve uzun süreli etkinliği ile yorgun bacaklara rahatlatma sağlar. Kan dolaşımı hızlandırır, toksinlerin atılmasında yardımcıdır. Cildi nemlendirir ve sıkılaştırır.

Soya Proteini : Hücre metabolizmasını harekete geçirerek kolajen ve hyalüronik asit seviyesini arttırır ve cildi sıkılaştırır.

Jojoba Yağı : Hücre yenileyici özelliği vardır, cildi rahatlatır ve nemlendirir.

Ürünü günde bir ya da iki kez, dairesel hareketlerle uygulayınız. Masaj eşliğinde uygulanmalıdır. Cellu-Attack emilsüyon daha belirgin sonuçlar elde etmek için masaj başlığıyla birlikte sunulmaktadır. Masaj esnasında cilde temas eden 22 adet yuvarlak uç mikro dolaşımı harekete geçirir, yağ dokusu parçalanır ve birikmiş ödem dağılır.

Whatsapp
Divamed Kozmetik
Divamed Kozmetik
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?