trende

Force Lift Day 20SPF

Atache Force Lift Day 20SPF

Ürün Kullanımı :Nemlendirici
Uygun Cilt Tipi :Tüm Cilt Tipleri
Profesyonel Sunum :
Ev Ürünü Sunum :50ml
Cilt Sıkılaştırıcı, Toparlayıcı, Ultra Nemlendirici

Cilt yapısını daha dolgun bir forma kavuşturmak için geliştirilmiş yeni nesil bir emülsiyondur. İpeksi dokusuyla cilt yüzeyini anında gerginleştirici bir etkiye sahiptir. UVA ve UVB ışınlarına karşı 20 SPF’lik koruma sağlar. Force Lift Day ilk kullanımdan itibaren yüz bölgesi için gün boyu koruma sağlar, yüz hatlarını gözle görülür bir şekilde toparlar, cildi sıkılaştırır ve pürüzsüzleştirir. Kolajen ve elastin fibroblastlarının biyomekanik fonksiyonlarını harekete geçirir.

İçerik Bilgisi

Yüksek Molekül Ağırlıklı Hyaluronik Asit- DSH CN

Düşük Molekül Ağırlıklı Hyaluronik Asit- Renovhyal

Gatuline® In- Tense MB : İfade çizgilerinin oluşumundan sorumlu mekanizmayı hedef alır. Kırışıklıkları etkili bir şekilde azaltır. Cildin kendini doğal olarak yenileme kapasitesini arttırır.

Lipobelle- Sotalcone : Soyada en bol bulunan izoflavonun biyolojik olarak aktif formu olan genisteinin lipozomal prepatıdır. Genistein, kolajen üretimini büyük ölçüde uyarır. Cildi kaldırma etkisi vardır. Cildin beş yıl daha genç görünmesini sağlar ve kırışıklıkları azaltır.

UVA ve UVB Güneş Filtreleri 20 SPF

Her sabah cilt uygun bir ürün ile temizlenip, toniklendikten sonra, yüz ve boyun bölgesi dahil olacak şekilde masaj yaparak uygulayınız.

Whatsapp
Divamed Kozmetik
Divamed Kozmetik
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?