trende

Sublime Lift Night Serum

Atache Sublime Lift Night Serum

Ürün Kullanımı :Serum
Uygun Cilt Tipi :20 Yaş ve Üzeri Tüm Cilt Tipleri
Profesyonel Sunum :
Ev Ürünü Sunum :30ml
Lifting etkili Peptidli Hyaluronik Asit Serum

Sublime Lift Night, iki tip hyarulonik asit içerir, bir yandan yüzey seviyesinde etki eden yüksek moleküller ağırlık ve diğer yandan gerekli hidrasyonu sağlayan cildin en derin katmanlarına erişen düşük moleküler ağırlık.

Sonuç daha sıkı, daha elastik ve pürüzsüz bir cilt olacaktır. Kırışıklıklar doldurulur ve ihtiyaç duyulan alanlarda hacim sağlar. Yüz ovali gözle görülür şekilde yeniden şekillenir. Ciltteki doğal kolajen ve elastin seviyesini güçlendirir. İfade ve kırışıklık çizgilerini azaltır.

İçerik Bilgisi

Yüksek Molekül Ağırlıklı Hyaluronik Asit- DSH CN : Organik silisyuma bağlamış yüksek moleküler ağırlıklı hyaluronik asit yüzeyel seviyeye etki eder. Yüksek nemlendirme gücünü, fibroblastlar üzerinde uyarıcı etkisini ve yeniden canlandırma etkisini arttırır.

Düşük Molekül Ağırlıklı Hyaluronik Asit- Renovhyal : Cilde nüfuz edebilen ve epidermisin bazal katmanına derinlemesine ulaşabilen, cildin tüm yapısını nemlendiren %70 su tutabilen ve sağlayabilen yüksek moleküler ağırlıklı hyaluronik asittir. Derinin sıkılığı, dermisteki kolajen tip 1 üretiminin uyarılması ile güçlenir.

Gatuline® In- Tense MB

Genistein- Lipobelle Soyaglycone

Snap- 8 Peptidi

Syn- Ake

Gece temizlenmiş ve toniklenmiş cilde 5 -10 damla serumu masaj yaparak uygulayınız.

Whatsapp
Divamed Kozmetik
Divamed Kozmetik
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?