trende

Intensive Lift Contour Eye

Atache Intensive Lift Contour Eye

Ürün Kullanımı :Göz ve Dudak Kremi
Uygun Cilt Tipi :Tüm Cilt Tipleri
Profesyonel Sunum :
Ev Ürünü Sunum :15ml
Göz ve Dudak Hatlarını Yenileyici, Toparlayıcı

Göz ve dudak bölgesi için yeni bir bakış açısıyla özel olarak geliştirilmiş toparlayıcı etkiye sahip bir bakım ürünüdür. Formülündeki bileşenler sıradışı sinerjik bir etkiye sahiptir. Bu ürün cildin daha elastik, sağlam ve pürüzsüz hale geldiği tensör etkisi için göz ve dudak çevresine uygulanacak şekilde formüle edilmiştir. Kolajen ve elastin fibroblastlarının biyomekanik fonksiyonlarını aktive eden ve cildin esnekliğini artıran bir dizi aktif bileşen içerir. Sıvı ve ipeksi dokusuyla, kırışıkları ve ifade çizgilerini azaltır.

İçerik Bilgisi

Snap- 8 Peptidi : Snap- 8 bileşeni Waglerin- 1’in paralize edici etkisini taklit eden mükemmel bit tri- peptittir. Waglerin- 1 bileşeni, Melazya Penang’da bulunan bir proteindir. Yüz kasları gevşer, kırışıklıklar yok olur, dolasıyla yüz hatları daha düzgün bir görünüme kavuşur.

Yüksek Molekül Ağırlıklı Hyaluronik Asit- DSH CN : Dimetilsilanol hyaluronat daha iyi hidrasyon ve koruma sağlamak için epidermisteki hücreleri uyarır. Dolgunlaştırıcı etki sağlamak için dermisteki hücreler üzerinde etkilidir.

Düşük Molekül Ağırlıklı Hyaluronik Asit- Renovhyal

Syn- Ake : Yüz kaslarını gevşeten ifade çizgilerine karşı etkili olan sentetik bir peptittir.

Gatuline® In- Tense

Gündüz ve gece olmak üzere günde 2 kez, temizlenmiş göz ve dudak çevresine özellikle kırışıklıklara ve ifade çizgilerine yoğunlaşarak hafif dokunuşlarla uygulayınız.

Whatsapp
Divamed Kozmetik
Divamed Kozmetik
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?