trende

Atache Serum2

Ürün Kullanımı :Serum
Uygun Cilt Tipi :35 Yaş ve Üzeri Tüm Cilt Tipleri
Profesyonel Sunum :
Ev Ürünü Sunum :30ml
Saf Retinol ve Koenzim Q10 Antiaging Serum

Küresel yaşlanma belirtileriyle mücadele eden ilk yoğun çift etkili tedavi yöntemidir.Yenilikçi formülü rejeneratif etkisini arttırmak için saf Retinol ve Koenzim Q10’u birleştirir. Cildiniz sıkılık ve parlaklık kazanırken nemlenir ve pürüzsüzleşir. Yüz ovalini düzeltir. İnce çizgilerin, kırışıklıkların, renk bozulmalarının, gözeneklerin ve lekelerin görünümünü iyileştirir. Doluyu yeniler, enerjiyi yeniden etkinleştirir ve hücrelerin ömrünü uzatır.

İçerik Bilgisi

Lipozom Teknolojili Saf Retinol : Cildi yeniler. Ciltte oluşan kırışık ve çizgileri gözle görülür şekilde azaltır. Cilt esnekliğini arttırır ve yüz ovalini düzeltir. Elastin ve kolajen oluşumunu uyarır.

Lipozom Teknolojili Koenzim Q10 : Hücre membranlarını oksidasyona karşı koruyan temel bileşendir. Hücre yenilenmesini hızlandırır. Serbest radikallere karşı etkili mükemmel bir antioksidandır. Sağlıklı şekilde işlevlerini yerine getirebilmesi için hücre enerjisini arttırır.

Serumu geceleri temizlenmiş ve toniklenmiş tüm yüze ve boyuna bir doz avuç içinde karıştırarak masajla uygulayınız. Kuru ciltlerde iki doz kullanılır.

Whatsapp
Divamed Kozmetik
Divamed Kozmetik
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?