trende

SPF30 Oil Free (UVA-UVB-IR)

Atache SPF30 Oil Free (UVA-UVB-IR)

Ürün Kullanımı :Emülsiyon
Uygun Cilt Tipi :Yağlı ve Karma Cilt Tipileri
Profesyonel Sunum :
Ev Ürünü Sunum :50ml
Yağlı ve Akneli Ciltler için Renkli Koruyucu

Sıvı yüz koruma emilsüyonu, yağsız ve ipeksi yapısıyla UVA-UVB-IR ışınlarına karşı yüksek bir koruma sağlar. Güneşe maruz kalmaktan kaynaklanan cilt hasarlarına karşı güçlü bir savunma bariyeri oluşturur. Bu renkli emilsüyon fazla yağı emen, cildin parlak kalmasına yardım eden , cilt tonunu dengeleyen hafif bronzlaşmış bir renk sağlar. Paraben ve alkol içermez, hipoalerjeniktir.

İçerik Bilgisi

Karolin Yosun Özü : UV ve IR olarak işlev görür. Hücre zarları keratinosit langerhans hücreler ve DNA nın güneş ışığının olumsuz etkilerine karşı koruyucu etki sağlar.

Yosun Özü Alaria Esculenta : Koruyucu sistemlerin daha iyi kontrol edilmesini sağlayarak hücresel enerji potansiyelinin geri kazanılmasına yardımcı olur. Cildi sıkılaştırıcı, parlatıcı ve nemlendirmesini destekleyen progerin (proteinlerin yaşlanmasını hızlandıran) fonksiyonuna dayanır.

E Vitamini : Cilt yaşlanmasını önlemesini sağlar ve gelecekteki kırışıklıkların oluşmasını engeller. Hücre zarının oksidasyonu’ nun korunmasında katkıda bulunur.

Film Sistemi Teknolojisi : Cildin nefes almasına izin veren, güneş koruyucu ve kremin aktif bileşenlerinin etkinliğini arttıran, zararlı güneş ışığına karşı bariyer görevi gören saydam bir zar oluşturan spesifik bir sistemdir.

Güneş çıkmadan 30 dakika önce cildin tüm yüzeyini kaplayacak şekilde yeterli miktarda uygulayınız.

Whatsapp
Divamed Kozmetik
Divamed Kozmetik
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?