trende

Total Make Up Remover Oil

Total Make Up Remover Oil

Atache Total Make Up Remover Oil

Ürün Kullanımı :Makyaj Temizleme Yağı
Uygun Cilt Tipi :Tüm Cilt Tipleri
Profesyonel Sunum :250ml
Ev Ürünü Sunum :115ml
Hipoalerjenik, göz ve makyaj temizleme yağı

Doğal yağlar kullanılarak hazırlanmıştır. Ödem giderici, rahatlatıcı ve hipoalerjeniktir. Kirpikleri güçlendirir. Suyla temas ettiğinde dokusu emülsiyon haline gelerek, suya dayanıklı makyaj da dahil olmak üzere tüm makyajı temizler. Kirpikleri ve gözleri temizlemek için mükemmel bir temizleyicidir. Cildi pürüzsüz ve yumuşak bir görünüme kavuşturur, yağlı bir his bırakmaz.

İçerik bilgisi

Ayçiçek Yağı : Cildi besleyen, nemlendiren ve koruyan mükemmel bir bileşen. A, D ve E Vitamini içerir. Yıpranmış ya da çok kuru ciltler için tavsiye edilmektedir. Ayçiçek yağı içeriğindeki yüksek orandaki E Vitamini sayesinde cildimizi mükemmel bir şekilde güçlendirmektedir.

Havuç Yağı : Kuru ve çok kuru ciltleri nemlendirmek için uygundur. A, B, C, D ve E Vitaminleri içerdiğinden cildin yaşlanmasını önler, yağ salgısını düzenler ve cildi korur.

Buğday Tohumu Yağı : Antioksidan doğal E vitamini kaynağıdır. Cilt ve kutanöz doku için yenileyici etkiye sahiptir. Serbest radikallere karşı cildi savunur, etkilerini yok eder.

Yeterli miktarda ürünü suya batırılmış parmak uçlarınızla yumuşak hareketlerle masaj yaparak tüm yüze uygulayınız. Ilık su ile durulayınız.

Whatsapp
Divamed Kozmetik
Divamed Kozmetik
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?