trende

Atache Wrinkle Attack Day

Ürün Kullanımı :Gündüz Kremi
Uygun Cilt Tipi :35 Yaş ve Üzeri Tüm Cilt Tipleri
Profesyonel Sunum :
Ev Ürünü Sunum :50ml
Kırışıklık Karşıtı Yenileyici Yoğun Gündüz Kremi

Yüz, boyun ve dekolte üzerindeki ince ifade çizgilerini kademeli olarak azaltır. Kronik foto yaşlanma ve dış faktörler nedeniyle kırışıklık ve leke oluşumunu önler ve yavaşlatır. İlk uygulamadan ifade kırışıklıklarını yumuşatır ve yağlılık hissi olmadan cildin yumuşaklığını sunar. Hücreler gece boyunca gençleşir ve çoğalır, cildin yüzey tabakasını geri kazandırmak için büyür ve bölünerek retinol bileşenlerinin daha etkili olması için doğru koşulları yaratır. Gece serumunun etkilerini artırır. Cilt canlılık kazanır, daha parlak hale gelir ve yumuşak ve düzgün bir görünüm kazanır.

İçerik Bilgisi

Retinol Palmitate : A vitaminin bir formudur. Cildimizdeki kollajen miktarının azalmasını engeller ve hüzre yenilenmesini sağlar. Deri yaşlılığıyla savaşır ve kırışıklıkların oluşmasının önüne geçer.

Interference Pigments : Ciltte aydınlanma etkisi sağlayan orta ölçülü pigment partikülleridir. Kırışıklığa uygulandığında, derinliğin azaldığını gösteren optik etkiye yol açar.

Beta Glukan

Sunscreens

Cildi uygun bir ürünle temizledikten sonra, yüz ve boyun bölgesi dahil olmak üzere masaj yaparak sabahları uygulayınız. En iyi sonucun elde etmek için Serum 2 ile birlikte kullanınız.

Whatsapp
Divamed Kozmetik
Divamed Kozmetik
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?