trende

ASCORBIC ACID % 20 VIT.C

Veluderm Ascorbic Acid %20 Vit.C

GÜÇLÜ ANTİOKSİDAN, AYDINLATICI,YAŞLANMA KARŞITI

Kirlilik, sigara ve güneşe maruz kalma sonucu cildi yaşlandıran kararsız moleküller olan serbest radikalleri nötralize eden çok etkili bir antioksidandır. Melanini inhibe eder, hidro-lipit filmin büyümesini uyarır ve cildin yapısal desteğini ve elastikiyetini güçlendiren önemli bir cilt proteini olan kolajen sentezini artırır. C vitamininin güçlü antioksidan, metabolik uyarıcı, kollajen ve elastin sentezinin uyarıcısı, anti-enflamatuar etki, anti-pigment ve beyazlatma etkileri vardır.

Endikasyonlar

Yaşlanma karşıtı programlar, Kırışıklıkları azaltmak, Pigmentasyonda azalma, aydınlatma,”Sigara içen cildi”, gergin ve yorgun cilt, yaşla ilgili ilk değişikliklerin olduğu cilt, foto yaşlanmanın önlenmesi (öncesi ve sonrası), yüzeysel soyma (özellikle piruvat oranı 1: 1 ile etkilidir), akne tedavisi, alopesi tedavisi.

İçerik Bilgisi

Askorbik asit %20

PROTOKOL

Tedavi başına 3-5 ml preparat kullanın. Kokteyl, 32G x 4mm’lik bir iğne ile 1-2 mm derinliğe kadar tanıtılır. Her bölgeye 0.05 ml uygulanmalıdır. Enjeksiyonlar arası mesafe 1 cm. Tedaviler arasındaki aralık 7 gündür. Tedaviyi 4-6 seferlik bir seri halinde yapmak en iyisidir. Tedavi serileri arasındaki aralık 4-6 aydır.

  • Sadece profesyonel uygulamalarda kullanılır.
  • Açılan konsantreyi 14 güne kadar buzdolabında saklayın.
Whatsapp
Divamed Kozmetik
Divamed Kozmetik
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?