trende

FACELIFT SYSTEM 20 CUBE 3®

Veluderm Facelift System 20 Cube3®

YENİ JENERASYON MEZOLİFTİNG GENÇLİK SERUMU

Yoğun yüz gençleştirme, kaldırma ve canlandırma, yaşlanma belirtilerine (elastikiyet kaybı, nem kaybı, cildin daha cansız gözükmesi ve sarkmalar) karşı steril bir solüsyondur. Dermisin sıkılaştırıcı süblimasyonu (toplam kaldırma etkisi), biorevitalizasyon, dermisin hacminde bir artış (kolajen peptidlerle takviye), beyazlatma (foto hasarın düzeltilmesi), nemlendirme, antitoksik, lokal bağışıklığın güçlendirilmesi, mimik kasların gevşemesi için kullanılır.

Endikasyonlar

Çizgilerin ve kırışıklıkların azaltılması, hızlı ve ilerleyici cilt sıkılaşması,Yoğun nemlendirme, dermisin kaldırılması ve yeniden canlandırılması, hacmin ve esnekliğin arttırılması, beyazlatma (fotoğraf hasarının düzeltilmesi), yüz kaslarının gevşemesi.

İçeirk Bilgisi

Hyaluronic Asit Cube 3® %2
Collagen %3
DMAE %7
Argilerine® Peptide (Asetilheksapeptid-3)
Leuphasyl Peptide (Pentapeptid-18)
Vitamin (B1 – B6)
Mannitol %5
Organik Silanol

Tek seans yüz + boyun için 2,5 ml uygulayın. Rahat bir uygulama için endikasyonlara göre 0,3 – 0,4 ml Lidokain ekleyin Kokteyl, 32G x 4mm’lik bir iğne ile 1-2 mm derinliğe kadar tanıtılır. Her bölgeye 0.05 ml uygulanmalıdır. Enjeksiyonlar arası mesafe 1 cm. Tedaviler arasındaki aralık 5-7 gündür. Tedaviyi 4-6 seferlik bir seri halinde yapmak en iyisidir.Tekrarı yapılacak kür arasındaki aralık 4-6 aydır

  • Genç ciltler : 2 Seans (14 – 21 gün)
  • Orta yaşlı ciltler : 2-3 Seans (14 – 21 gün)
  • Yıpranmış ciltler : 3-5 Seans (07 – 14 gün )
Whatsapp
Divamed Kozmetik
Divamed Kozmetik
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?