trende

Veluderm Gluta Face

CANLANDIRICI, LEKE TEDAVİSİ

Hasarlı ve yaşlanan ciltlerin güçlü bir şekilde canlandırılması ve yeniden yapılandırılması için ampul güçlü bir beyazlatma etkisine sahiptir. Melanositlerin azalmasını etkiler. Glutatyon – glutamik asit, sistein ve glisin amino asit kalıntılarından oluşan antioksidan özelliklere sahip bir tripeptit. Tüm bitki ve hayvan organizmalarında bulunur (organizma dışında kararsızdır) [8], memeli hücrelerinde bulunan en yaygın ve en bol hücre içi tiyoldür (sülfür içeren bileşen) ve canlı hücreler oluşturan küçük moleküllü bir tripeptiddir.

Endikasyonlar

Yaşa bağlı kıvrımlar ve kırışıklıklar, özellikle güneşlenme (bronzlaşma) sonrası kuruluk, yaşa bağlı pigmentasyon, sigara içen kişinin cildi. Biorevitalizasyon, dermisin hacminin artırılması (kolajen peptidlerle takviye), ağartma (foto-hasarın düzeltilmesi), nemlendirme, antitoksik, C ve A vitaminlerinin aktivasyonu. Vitamin C % 5 ve Kolajen % 3 ile kombinasyon halinde beyazlatıcı özelliklere sahiptir.

İçerik Bilgisi

Glutatyon% 24 ( Tripeptid-glisin, sistein, glutamik asit)
Kollajen% 3
Askorbik asit% 5

Tedavi başına 2,5 ml preparat kullanın. Yüz + boyun. Boyun çizgisi için 1,5 ml. Kokteyl, 32G x 4mm’lik bir iğne ile 1-2 mm derinliğe kadar tanıtılır. Her bölgeye 0.05 ml uygulanmalıdır. Enjeksiyonlar arası mesafe 1 cm. Tedaviler arasındaki aralık 7 gündür. Tedaviyi 4-6 seferlik bir seri halinde yapmak en iyisidir.Tedavi serileri arasındaki aralık 4-6 aydır.

  • Sadece profesyonel uygulamalarda kullanılır.
  • Açılan konsantreyi 14 güne kadar buzdolabında saklayın.
Whatsapp
Divamed Kozmetik
Divamed Kozmetik
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?