trende

HYALURONIC ACID %3 CUBE 3®

Veluderm Hyaluronic Acid %3 Cube3®

CİLT YENİLEME VE SIKILAŞTIRMA

Hyaluronic Acid Cube 3®, üç moleküler uzunluk spektrumunu içeren benzersiz bir biyoteknolojik bileşendir. Hyaluronik asit% 3 Cube3 (R) – 3 tip moleküler ağırlıkta bir etkiye sahiptir. Normal hyaluronik asitten üç kat daha etkilidir. Cildi beslediği ve nemlendirdiği, elastikiyetini artırdığı ve ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Anında bir lifting etkisi sağlar, kırışıklıkları düzeltir, ilk yarım saatte cilt nemini ve elastikiyetini iyileştirir, hacim ve yoğunluk oluşturur.

Endikasyonlar

Doku hacmi kaybı, Kırışıklarla birlikte gevşek ve yaşlanmış cilt, yaşlanma karşıtı tedavi, kırışıklıkları doldurma, nemlendirme, biyorevitalizasyon, cilt gençleştirme, foto yaşlanma.

İçerik Bilgisi

Hyaluronic Acid %3 CUBE 3®
teknolojisi 3 tip moleküler ağırlık ile.

Tek seans 2,5 ml – 3 ml uygulayın. Kokteyl, 32G x 4mm’lik bir iğne ile 1-2 mm derinliğe kadar tanıtılır. Her bölgeye 0.05 ml uygulanmalıdır. Enjeksiyonlar arası mesafe 1 cm. Tedaviler arasındaki aralık 07-14 gündür. Tedaviyi 4-6 seferlik bir seri halinde yapmak en iyisidir. Tekrarı yapılacak kür arasındaki aralık 4-6 aydır.

  • Genç ciltler : 2 Seans (14 – 21 gün)
  • Orta yaşlı ciltler : 2-3 Seans (14 – 21 gün)
  • Yıpranmış ciltler : 3-5 Seans (07 – 14 gün)
Whatsapp
Divamed Kozmetik
Divamed Kozmetik
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?