trende

Veluderm Lipocut

HIZLI LİPOLİTİK ,BÖLGESEL YAĞLANMA TEDAVİSİ

Hedef alanlardaki yağ hücrelerinin sayısını azaltarak, lipid yıkımını, taşınmasını ve eliminasyonunu uyararak bölgesel yağlanma ile başarılı bir şekilde mücadele eden steril solüsyondur. Lipaz aktivitesini başlatır, trigliserid sentezini azaltır ve yağ çözünürlüğünü artırır, bu sayede vücut şekillenmesini kolaylaştırır. Lipocut etkisi; direkt lipoliz (yıkım), yağ asitlerinin hızlı yanması, cilt yapısını iyileştirme ve artan cilt elastikiyeti sağlar. Fosfatidilkolin; yağ hücrelerinin zincirini kırar. Yağ sıvısında çözünür, vücuttan idrar ve ter yoluyla atılır. L-karnitin; yağ asitlerinden uzun zincirli açil gruplarını mitokondriyal matrikse taşır ,böylece sitrik asit döngüsü yoluyla kullanılabilir enerji elde etmek için β-oksidasyon yoluyla asetil CoA’ya parçalanabilirler. Sodyum Deoksikolat; ince bağırsaktan emilim için yağları emulsiyon haline getirir. Doğal Ekstre ( At kuyruğu, Oskulus Hipokastanum, Rutin ve Melilot ) lipolizi uyarır, lenfatik dolaşımı iyileştirir, kılcal damarları ve kan damarlarını korur, cilt sıkılaştırıcı etkiyle kollajen üretimini hızlandırır.

Endikasyonlar

Yaygın belirgin selülit, büyük yağ birikintileri, vücut şekillenmesi, cildin sıkılaştırılması, çift çene azaltılması.

İçerik Bilgisi

PEPTİTLER:

*Fosfatidilkolin *Soydum Deoksikolat *Taurin *Çinko *L- karnitin *Nikel *Organik Silanol *Kobalt *Caffeine *Potasyum *Natural Extracts *Kükürt *Rutin

Tedavi başına maksimum uygulama, 200 cm2 başına 5 ml’dir. Kokteyl 32G x 12 veya 30G x 13mm iğne ile deri altı yağ dokusunda 6-10 mm derinliğe kadar uygulanır. Enjeksiyonlar arası mesafe 1 – 1.5 cm ve 0.1 ml olarak uygulanmalıdır. Farklı bölgelerde de olsa aynı seansta toplam doz 20 ml’yi geçmemelidir. Tedaviler arasındaki aralık 14 gündür. 4-8 seans yapabilirsiniz. Seriler arası aralık 4-6 aydır.

  • Açılan konsantreyi 14 güne kadar buzdolabında saklayın
  • Sadece profesyonel uygulamalarda kullanılır.
Whatsapp
Divamed Kozmetik
Divamed Kozmetik
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?