trende

PDRN – PRO + HA CUBE 3®

Veluderm PDRN – PRO + HA Cube3®

SOMON DNA+HYALURONIK ASIT CUBE 3®

Hyaluronik asit CUBE 3®’ün üç bileşenli formülünü içerir. PDRN-PRO hyaluronik asit CUBE 3, kendi hacminden 10.000 daha yüksek bir su hacmini emer. PDRN – PRO + HA CUBE 3®’ün sıkılaştırıcı ve gençleştirici bir etki sağladığı, yara ve çatlakların görünümünü azalttığı, ince kırışıklıkları azalttığı, derin kırışıklarla mücadele ettiği, gözenek boyutunu azalttığı, vitamin komplekslerinin penetrasyonunu artırdığı, derin cilt nemlendirmesi, hasarlı dokuların restorasyonu, uzun süre yaşlanma belirtilerinin ortadan kaldırılması, A ve B tipi ultraviyole ışınlarından cildin koruyucu mekanizmalarının güçlendirilmesi serbest radikallerin nötralizasyonunu sağladığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

Endikasyonlar

Turgor ve sarkmada azalma, ince kırışık yaşlanma tipi, yüz, boyun, dekolte ve ellerde ciltte incelme, göz çevresindeki ciltte yaşa bağlı değişiklikler, periorbital şişlik, yorgun göz sendromu, gözlerin altında koyu halkalar.

İçerik Bilgisi

PDRN ( Polideoksiribonükleotidler ) Somon sütünden elde edilen insan DNA’sına çok benzeyen polimerize DNA % 1
Hyaluronik asit% 1 Cube 3®

Tek seans 2,5 ml – 3 ml uygulayın. Kokteyl, 32G x 4mm’lik bir iğne ile 1-2 mm derinliğe kadar tanıtılır. Her bölgeye 0.05 ml uygulanmalıdır. Enjeksiyonlar arası mesafe 1 cm. Tedaviler arasındaki aralık 5-7 gündür. 4 -5 seans yapabilirsiniz. Diğer kür ile arası 4-6 aydır.

  • Genç ciltler : 2 Seans (14 – 21 gün)
  • Orta yaşlı ciltler : 2-3 Seans (14 – 21 gün)
  • Yıpranmış ciltler : 3-5 Seans (07 – 14 gün)
Whatsapp
Divamed Kozmetik
Divamed Kozmetik
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?