trende

PURE SKIN (ACNE PRO)

Veluderm Pure Skin (Akne Pro)

AKNE SKAR TEDAVİSİNDE

Akneli cilt tedavisinde, lekeli ve kırışmaya meyilli ciltlerde kullanılan steril solüsyondur. Akneli ciltten kaynaklanan akne skar izlerinin hafifletilmesi için de kullanılır. Lezyon bölgesinde anti-enflamatuar (kızarıklık, şişme, ağrı ve rahatsızlığın azalması), mikro dolaşımı iyileştirir, sebum üretimini normalleştirir ve lokal metabolizmayı hızlandırarak cildin rengini ve yapısını iyileştirir. Hyaluronik asit CUBE 3®; Cilt bütünlüğünü hızla geri çeviren bir glikozaminoglikandır. Organik Silanol çapraz bağlayıcı bir madde olarak işlev görür. Güç, esneklik ve elastikiyet sağlar Cilt dokularının mimari yapısını stabilize ederek korurken, fibroblastları uyararak kollajen elyaflarının ve elastinin biyosentezini teşvik ederken bir çok reaksiyonda katalizör görevi görür. Pantotenik asit, koenzim A’nın bir bileşenidir ve karbonhidratların ve yağların metabolizmasında, asetilkolin sentezinde vb. yer alır.

Endikasyonlar

Akne, akne izleri ve lezyon bölgesinde anti-enflamatuar (kızarıklık, şişme, ağrı ve rahatsızlığın azalması) sağlar. Mikro dolaşımı iyileştirir, sebum üretimini normalleştirir ve lokal metabolizmayı hızlandırarak cildin rengini, yapısını iyileştirir.

İçerik Bilgisi

Hyaluronic Acid Cube 3®
Deksapantenol
Organik silanol
Rutin
X-DNA( Sodyum DNA ) somon
sütünden elde edilen insan DNA’sına
benzeyen polimerize DNA’dır.
Kükürt
Çinko
Kobalt
Arginin
Sistein
L sistein
Lisin
Metiyonin

Tek seans 2 ml uygulayın. Dekolte bölgesinde 1 ml, yüz bakımı için 2 ml, boyun için 2 ml tüketin. Kokteyl, 32G x 4mm’lik bir iğne ile 1-2 mm derinliğe kadar tanıtılır. Her bölgeye 0.05 ml uygulanmalıdır. Enjeksiyonlar arası mesafe 1 cm. Tedaviler arasındaki aralık 5-7 gündür. En fazla 6 tedavi yapılmalıdır.

  • Sadece profesyonel uygulamalarda kullanılır.
  • Açılan konsantreyi 14 güne kadar buzdolabında saklayın.
Whatsapp
Divamed Kozmetik
Divamed Kozmetik
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?