trende

Veluderm Strongfirm

SIKILAŞTIRICI ETKİ

Kümülatif etki ile ilk uygulamadan sonra mükemmel lifting etkisi sağlar. Cilde daha fazla sıkılık vererek yaşlanma belirtilerini iyileştirir ve önler. Serbest radikallerin neden olduğu hasara karşı korumayı güçlendirerek hücre zarlarını stabilize eder. Güçlü bir kaldırma etkisi olan mezo-kokteyl uzun süreli ve kümülatif bir etki ile her işlemden sonra belirgin bir şekilde germe sağlar, vücuttaki çatlakları sıkılaştırır ve azaltır, ince kırışıklıkları düzeltir, cilt çerçevesini sıkılaştırır. Yüzün orta üçte birlik kısmında şiddetli yerçekimi sarkması, çene sarkması ve yüzün alt üçte birlik kısmı, boyun sarkması ve dekolte, doğum sonrası dahil çatlaklarda etkilidir.

Endikasyonlar

Kuru veya susuz cilt. Sarkık yüz ve vücut. Cilt fotoyaşlaması. Kümülatif etki ile her prosedürden sonra maksimum kaldırma etkisi, vücuttaki çatlakların azaltılması, hyaluronik asidin hafif fraksiyonu nedeniyle mikrodamarların ve sinir uçlarının uyarılması, ince kırışıklıkları yumuşatmak.

İçerik Bilgisi

DMAE% 7
D-pantenol% 5
Hyaluronic Acid Cube 3® %0.3
Organic Silanol % 0.5
Vitamin B1

Cildinizi alkol içeren bir antiseptik ile dezenfekte edin.Tedavi başına 2,5 ml preparat kullanın. Yüz + boyun. Boyun çizgisi için 1,5 ml. Yüz (çene) – 1-2 ml, Vücut – 5-6 ml. Kokteyl, 32G x 4mm’lik bir iğne ile 1-2 mm derinliğe kadar tanıtılır. Her noktaya 0,05 ml uygulanmalıdır. Enjeksiyonlar arası mesafe 1 cm. Tedaviler arasındaki aralık 5-7 gündür. Tedaviyi 4-6 seferlik bir seri halinde yapmak en iyisidir. Tedavi serileri arasındaki aralık 4-6 aydır.

  • Açılan konsantreyi 14 güne kadar buzdolabında saklayın.
  • Sadece profesyonel uygulamalarda kullanılır.
Whatsapp
Divamed Kozmetik
Divamed Kozmetik
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?